CRED CA LE DESCANTA,LE DEOACHE....FACE VOODOOCULT MUSTACIOSUL PERVERS CA TOATE CELELALTE SA SE ACCIDENTEZE SAU SA PIARDA,PENTRU A FACE CULOAR *** ....ALTFEL NU-MI EXPLIC CE SE INTAMPLA ACOLO?!

:))))))))))))))) Trebuie sa fie ceva, ceva trebuie sa fie! A mers Basescu la vrajitoare in Bugeac. SAU COGEALAC?

Blitzkrieg ! Simona si-a consolidat pozitia 2. Plus 180 pct. WTA plus 160.000 euro. Sa vedem ce se intampla in curand la dublu versus campioanele mondiale.

thiem  •  08 Mai 2019, 14:19

Buna ziua! Bazinga, you must be "prostul satului". :))))))) Am avut 1000 pe Halep la handicap, eram foarte sigur! Si daca juca cu Muchova o luam tot asa.

tatiana19
tatiana19  •  08 Mai 2019, 14:16

Un joc perfect al Simonei. In fata unei jucatoare de la care asteptarile erau mai mari, dar s-a blocat la jocul perfect al Simonei. Bravo Simona! Asteptam victoria din sferturi!

mikidiki
mikidiki  •  08 Mai 2019, 14:08

Simona sa uitat aseara la Tiri :))) eu cand v-am spus canu trebuie urmarit acest turneu....stiam eu ce stiam!

whiteredarad
whiteredarad  •  08 Mai 2019, 13:57

Asta-i ...demolare, nu joc de tenis !

tatiana19
tatiana19  •  08 Mai 2019, 11:46

Succes Simona! Asteptam din nou bucurie din partea ta. Calificarea in sferturi.

10204444699616941
Ion Ionescu  •  08 Mai 2019, 19:18
Postat de klauz pe 08 Mai 2019, 15:47

Poti sa astepti tu mult si bine "victoria" din sferturi, ca nu vine... Trabajadora de cogealac joaca mediocru, chiar daca aplaudacii zic ca ar juca bine. Jucatoarea asta slovaca a fost timorata, dar scorul e mincinos, au fost multe raliuri lungi, de peste 7 schimburi, multe greseli nefortate ale slovacei, putine lovituri castigatoare. Trabajadora ***, mare tzacanista, da inapoi pana adversara greseste, numai antijoc si lipsa de talent, e greu de batut pentru ca joaca la uzura si greseste putin. Konta a avut mare ghinion ca nu a luat primul set, pe care il avea in mana si a facut cateva greseli stupide. Si Gasparyan a avut momente de dominatie si ar fi putut impinge setul 2 in tie-break. Deci proasta halepa nu a jucat extraordinar. Cu ea e mai mult un blocaj mental, odata depasit, halepa e ciuca batailor. Uite Mertens, halepa o batea pentru ca aia nu avea chef de jocuri lungi si nu rezista la tzacaneala. Dar cand s-a adunat, intr-un meci foarte important, a spulberat-o in cateva minute pe halepa si de atunci incoace o bate oricand. Deci tot o jucatoare proasta e trabajadora, fomistii care se bucura acum vor strange cureaua maine...

Klauz, frustratule, mai ia o pauza! Nu ti-a venit inca ajutorul social de esti asa de incrancenat?

klauz
klauz  •  08 Mai 2019, 15:47
Postat de tatiana19 pe 08 Mai 2019, 14:16

ciclistul
ciclistul  •  08 Mai 2019, 14:24

"E ora prânzului la Madrid, iar Simona Halep a avut poftă de un covrig (n.r. referire la cifra zero). A câștigat primul set cu 6-0", au scris cei de la WTA, pe Twitter.