FOTBAL  »  CUPA ROMANIEI  »  CS U CRAIOVA - VIITORUL

Dragoş Balauru l-a scos din minţi pe Gică Hagi la meciul din Cupă împotriva lui CS U Craiova » Două gafe uriaşe în doar 4 minute

Articol de GSP - Publicat miercuri, 29 octombrie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 29 octombrie 2014 19:56

Dragoş Balauru a avut un meci de coşmar la meciul din Cupa României împotriva lui CS U Craiova. Portarul Viitorului a gafat în repetate rînduri spre exasperarea lui Gică Hagi.

Goalkeeperul adus de la FCM Tîrgu Mureş a scăpat incredibil mingea din mînă la golul din minutul 54 marcat de Băluţă, iar 4 minute mai tîrziu a avut o ieşire hazardată.

Balauru a ieşit pînă la 40 de metri de poartă pentru a opri un atac al lui CS U Craiova, a comis şi un henţ şi ar fi trebuit eliminat, însă arbitrul Florin Miron nu a văzut şi a lăsat jocul să continue.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Becali, nevoit să plătească o sumă uriașă: „Trebuie să scot banii ăștia”
Europa League
Cea mai sexy voleibalistă a apărut fără sutien la un eveniment » Imaginile care au aprins imaginația bărbaților
Stiri extrasport
Mircea Lucescu, întrebat care este cel mai bun fotbalist din toate timpurile » Selecționerul României a rostit 3 nume
Nationala

Campionul mondial și european, suspendat pentru că a făcut semnul crucii la Jocurile Olimpice de la Paris: „Dumnezeu mi-a dat totul! Nu voi schimba nimic”

Între timp, în România: bazin semiolimpic inaugurat într-un sat fără canalizare » „Mobilizez babele de prin jurul meu și ne ducem împreună”