Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 08:14

propun ca la toate meciurile ce le are steaua pe teren propriu sa se arunce cu brichete sa vada hotii cum e regulamentu daca tot asa se va aplica

 •  26 Martie 2008, 08:11

Mai domnule HAS, chiar esti asa aerian de spui ca nu se doreste ca o echipa din provincie sa ia campionatul,poate te referi la Urziceni ca in ce priveste CFR, poti sa spui ca nu a beneficiat de ajutor in tur? Eu zic sa fi mai atent la ce spui, pentru ca 20 de puncte au fost luate pe NV de Cluj. Hai pa.

 •  26 Martie 2008, 08:04

Bai pulica de Cristi, de cind faci tu comentarii la adresa presedintelui tarii, ca vezi Doamne e stelist? Tu cunosti ce inseamna un regulament? Aici nu se judeca cu inima sau cu preferintele pentru o echipa sau alta. Eu sint dinamovist dar cind exista niste legi e normal sa le si respectam indiferent cine sintem si citi bani avem.

 •  26 Martie 2008, 07:59

Cel mai important este sa se aplice legea . Cine se opune ? Copos , Zota , .... cei care nu au respect fata de lege .

 •  26 Martie 2008, 07:59

copos&co vorbesc mult si aiurea - au incercat si`nca nu s-au oprit sa iasa basma curata ... scrie clar la regulament ca echipa gazda este cea raspunzatoare de securitatea jucatori si oficialilor la meci?! scrie - poi atunci de ce tot dau vina pe unii pe-altii... si mai ales pe O (a se citi una singura) bricheta - aruncata de un inconstient (unul din cei multi) din galeria rapidista, din cele 30-40 obiecte aruncate in mai putin de 1 minut... bleah deja`mi este scarba - si mai vb ca-s barb

 •  26 Martie 2008, 07:49

FELICITARI SUNATI PENTRU SERVICII JURIDICE

 •  26 Martie 2008, 07:35

Suntem de toata jena.Pana si Basescu e stelist...sau vine campania si stiind ca Oaia aia tampita din Ghencea nu trece de primul tur trage de voturile lui prin decizia asta cu decoratul lui Deaconu. Cred ca de acum nu o sa mai tin cu Steaua nici in meciurile din Champions League. Muie Steaua.

 •  26 Martie 2008, 07:28

forza gigi

 •  26 Martie 2008, 07:27

orice se poate inventa si se poate pretinde a fi corect in favoarea celui ce plateste (jiji). pacat ca pierde fotbalul nostru. pacat ca se tine cu dintii ca o echipa provinciala (cfr) sa nu castige campionatul. asta spun si eu corectitudine.

 •  26 Martie 2008, 07:26

rapid - steaua 0-3 este clar copos sa nu vb de facut dragoste ca nu i se mai scoala demult la cum arata sa stea acasa rapid in liga a II a!

  • 1
  • •••
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • •••
  • 40
Comentează