Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 06:54

copose nu mai minti !!! park ziceai k prezinti dovada luni.... ai prezentat-o p mata la ProCrapid... akm zici k azi prezinti dovada... pai ne mai lasi mult sa asteptam ??? k vreau sa rad de toti rapidisti dpa ce prezinti tu :))

 •  26 Martie 2008, 06:45

ce cunoscator se da scufita asta :) warza

 •  26 Martie 2008, 05:18

Imi pare rau caci nu am avut in 2004 la un oarecare Romania - MAcedonia disputat la Craiova o camera de filmat. Nu are nici o relevanta meciul international, ci pietrele aruncate inspre Cornel Dinu care dadea un interviu postmeci ( se trecea prin perioada postNetoiu pe Oblemenco). Prieteni arbitri la divizia B si C cu certificate medicale de zeci zile, agresati in timpul si dupa meci te-ar interesa ? Nu exista 1 sau 2 sau 3 precedente ... exista sute ....

 •  26 Martie 2008, 05:15

Conform celor doua articole Rapidul trebuie sa castige, eu nu vad nici o incalcare a regulamentului. Arbitrul nu a dat nicio dispozitie care a fost incalcata, el a oprit pur si simplu meciul fara motiv. Daca nu-l mai continua dupa ce a fost lovit, atunci da, dar l-a continuat si nu s-a mai intamplat nici-un incident grav. Comparat cu alte partide, in special cea din tur condusa de acelasi prostanac, la aceasta chiar n-au fost evenimente violente care sa justifice oprirea meciului.

 •  26 Martie 2008, 05:08

iar presari astia ... nu va e rusine ... :)) invatati sa filtrati informatia si numai dati toate aberatile ... ca va sparg, ratingurile :)) 'X in tara Y a fost lovit de un nasture, iar meciul a continuat' ... moaaa ce interesant, cata vitejie 'Corsicanu a tras o bashina la emisiunea fanatix, iar emisiunea continuat, realizatorul fiin obisnuit ... a avut puterea sa continue' ... ce s-ar fi intamplat daca cineva ar fi aprins o bricheta in studio? Din pacate nu vom afla niciodata ... :D

 •  26 Martie 2008, 05:00

da nu inteleg ce legatura are cazul Ganea ??? Ce putea sa se intample mai mult decat sa ia rosu si suspendare mare dupa ?? Doar nu sugerezi ca meciul ala trebuia oprit? Daca da pe ce articol de regulament te bazezi? Hai sa fim sinceri, nu au mai existat in fotbalul romanesc astfel de meciuri, in care sa nu se mai poata juca, iar spectatorii cu complicitate fortelor de ordine sa VATAMEZE CORPORAL jucatorii de pe teren, fie sub forma de fapta sau tentativa, iar jocul sa continue ... chiar asa!

 •  26 Martie 2008, 04:55

Gata e suficient , la Revedere.

 •  26 Martie 2008, 04:55

iar corsicanul ala sa-l ia pe horia ivanova si sa plece in somalia sa-i fraiereasca pe somalezi la alba neagra ...:)) a ajuns corsicanu' mare vedeta de presa, cica: 'Ba comunistilor, ne furati munca noastra ... hai sa rejucam,...'; 'Becali, ba pomanagiule eu vreau sa te jignesc, dar nu va ajunge ... hai sa rejucam din minutul '89' ... :D va vai ce te-as deporta eu corsicanule ... tu esti rapidistul tipic care vrea sa-i arda o bricheta in cap lui nesu' si ajungi sa cersesti pe sticla ...:))

 •  26 Martie 2008, 04:54

Adevarul este intotdeauna la mijloc. Te asigur caci punctul de vedere stelist este ( de mult ) inteles si luat in vedere. Legislatia sportiva are gauri. Castigarea cu 3-0 la masa verede presupune peirdearea cu 3-0 a meciului din tur, ( Pierderea de cate Poli a meciului cu Ganea si pot contiuna pana undeva prin 1989, 22 decembrie ). Verdictul de 3-0 Steaua atrage dupa sine o serie de factori favorabili si nefavorabili. Gestul lui Nicolita din Giulesti (obiectul aruncat in exterior devine bricheta

 •  26 Martie 2008, 04:50

Eu daca te-as injura, face femeie si las, si acuza ca ai condus unul din avioanele care au doborat turnurile gemene, chiar inainte sa sari cu parasuta ... :)) , ai mai fi de acord sa joci cu mine? Te-as mai lua la misto ca n-ai onoare daca nu o faci? Ai face-o! sigur :))Cei de la Rapid e clar ca n-au vrut rejucare sau au fost constienti ca nu se poate, cand au iesit in presa cu asemenea dejectii verbale ... Nu ar fi demn sa rejucam, prefer sa pierdem punctele si sa fim si depunctati. DEMNITATE!

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • •••
  • 40
Comentează