GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP LIVE

VIDEO Azi, la GSP Live: România, victorie chinuită cu Lituania pe un teren execrabil + Cicâldău, înapoi la CSU Craiova

Alexandru Mitriță a marcat la revenirea sub „tricolor”

Articol de - Publicat marti, 10 septembrie 2024 13:57 / Actualizat marti, 10 septembrie 2024 13:58

Jurnaliștii GSP Alexandru Barbu și Adrian Duță au tras concluziile după România - Lituania 3-1, azi, la GSP Live,

Pe scurt, câteva dintre subiectele abordate în direct:

• România a suferit teribil în Ghencea, cu Lituania, însă a câștigat toate cele 3 puncte în final, scor 3-1;
  • Alexandru Mitriță a înscris și s-a dus „glonț” către „Il Luce”, în semn de mulțumire pentru revenirea la echipa națională;
  • Ianis Hagi, fără minute la echipa de club în acest sezon, a obținut penalty-ul care a decis soarta partidei cu lituanienii;
  • Transferul lui Alexandru Cicâldău la Universitatea Craiova.

Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei, s-a alăturat discuției, prin Skype, iar Ciprian Marica și Leo Grozavu au intervenit telefonic.

Emisiunea integrală:

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Șumudică îi cere de urgență la Rapid, Moldovan îi taie elanul: „Mai trebuie să așteptați”
Marius Șumudică a intrat în direct și a răbufnit după înfrângerea cu U Cluj: „Nu se poate așa ceva” » Furios și la conferință: „Domnul Șucu le bagă banii la ora 12, cu mine nu e loc de așa ceva”

„Din cauza nevestelor, se certau și ei” » Camaradul lui Cornel Dinu povestește un conflict intim de la Dinamo și face dezvăluiri IREALE: „Am condus 4 ani fără permis! Bântuiam prin camere cu sticle de vin, fetele țipau”

A urcat pe scena de la Vocea României și nimeni nu și-a dat seama că e fiul legendei sportului românesc