INTERNATIONAL  »  CM 2014  »  SUA

Americanii sînt nebuni complet! » 15 lucruri pe care le poate salva Tim Howard: de la Titanic, la Bambi! :D

Articol de GSP - Publicat sambata, 05 iulie 2014 00:00 / Actualizat sambata, 05 iulie 2014 19:53

Echipa Statelor Unite a fost eliminată de la Campionatul Mondial, însă jucătorii au lăsat în urmă o imagine foarte bună. De departe cel mai apreciat a fost Tim Howard, care a salvat în multe rînduri poarta americanilor.

Pe Twitter a fost deschis un hashtag cu "Lucruri pe care Tim Howard le poate salva". Apriximativ 10.000 de oameni urmăresc şi postează tot felul de imagini cu portarul Statelor Unite.

Mondial special pe GSP.ro » Intră ACUM în cea mai spectaculoasă secţiune de pe site: meciuri live, statistici, infografii

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Anunță un sponsor nou imediat după FCSB - Petrolul: „Sunt discuții avansate. Vor primi bonus de victorie pentru acest meci!”
Gigi Becali a făcut praf un jucător, apoi s-a răzgândit și a criticat arbitrajul » Ce arată imaginile de la cel mai încins moment al jocului

Povestea de film a unui fotbalist născut la Aiud, ajuns antrenor la Galatasaray, Dinamo Tbilisi și Lokomotiv Moscova! » A dispărut după singurul meci la care a asistat Stalin în tribune și se spune că ar fi fost executat

Medaliata cu argint de la Jocurile Olimpice i-a lăsat muți de uimire! A venit cu o rochie transparentă la „Săptămâna modei”