INTERNATIONAL  »  CM 2014  »  SUA - PORTUGALIA 2-2

VIDEO Reflex de pisică » Tim Howard a uimit printr-o paradă senzaţională în SUA - Portugalia 2-2

Articol de GSP - Publicat luni, 23 iunie 2014 00:00 / Actualizat luni, 23 iunie 2014 22:11

Tim Howard a avut o prestaţie de excepţie în meciul cu Portugalia, scor 2-2. Americanul s-a remarcat printr-o paradă fantastică.
Cum s-a derulat faza: Howard a deviat în bară un şut puternic al lui Nani, mingea a ajuns la Eder, iar reluarea portughezului a fost scoasă peste poartă printr-un reflex senzaţional al portarului de la Everton.

Howard a fost desemnat de FIFA omul meciului în USA - Portugalia 2-2.

Vezi aici faza cu reflexul lui Howard!

Click aici pentru o secţiune specială dedicată Cupei Mondiale! Află cele mai interesante statistici, infografii şi urmăreşte meciurile liveTEXT cu o grafică de excepţie!

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Anunță un sponsor nou imediat după FCSB - Petrolul: „Sunt discuții avansate. Vor primi bonus de victorie pentru acest meci!”
Gigi Becali a făcut praf un jucător, apoi s-a răzgândit și a criticat arbitrajul » Ce arată imaginile de la cel mai încins moment al jocului

Povestea de film a unui fotbalist născut la Aiud, ajuns antrenor la Galatasaray, Dinamo Tbilisi și Lokomotiv Moscova! » A dispărut după singurul meci la care a asistat Stalin în tribune și se spune că ar fi fost executat

Medaliata cu argint de la Jocurile Olimpice i-a lăsat muți de uimire! A venit cu o rochie transparentă la „Săptămâna modei”