FOTBAL  »  Superliga  »  FC VASLUI - CS MIOVENI

Claudiu Ionescu a căzut de pe "scăriţă" :D A executat penibil un penalty şi a fost scos imediat de pe teren

Penaltyul executat de Ionescu +6   FOTO
Penaltyul executat de Ionescu

Articol de GSP - Publicat duminica, 15 aprilie 2012 00:00 / Actualizat luni, 16 aprilie 2012 01:26

Claudiu Ionescu a oferit o fază hilară la meciul de la Vaslui, 3-0 pentru gazde. Ayza a fost faultat în careu de Gladstone şi centralul a dictat penalty pentru oaspeţi. Claudiu Ionescu a încercat o scăriţă, dar a trimis foarte slab, iar Borjan a prins mingea, uluit de execuţia penibilă a adversarului.

VEZI AICI IMAGINI VIDEO!

Enervat de modul cum atacantul său a tratat faza, antrenorul Marian Pană l-a înlocuit pe Claudiu Ionescu după doar două minute de la ratarea penalty-ului.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Gigi Becali și-a pulverizat jucătorul după Rangers - FCSB: „N-a contat! Dacă îl schimbam la pauză nu mai luam 2 goluri”
Ce urmează pentru FCSB în grupa de Europa League » CALCULELE, după rezultatele din etapa a treia: următoarele două meciuri sunt vitale pentru calificare

Cum arată un mic-dejun sănătos? O antrenoare născută în Siberia dă 3 variante simple: „Am văzut că aici nu prea se consumă”

Are peste 150 de medalii în România, dar se teme: „Mâncarea e scumpă, masajul e scump, sper să nu fiu nevoită să fac asta! Chiar cunosc pe cineva ...”